Call of Duty: Black Ops Cold War – zobacz świetny gameplay z kampanii fabularnej

W końcu możemy przyjrzeć się bliżej kampanii fabularnej w Call of Duty: Black Ops Cold War. Na PlayStation Showcase zaprezentowano fragment jednej z misji.

Choć seria Call of Duty stoi przede wszystkim trybem wieloosobowym, to wiele osób ceni sobie również krótkie, choć intensywne kampanie dla pojedynczego gracza.

Activision zdaje sobie sprawę z tego jak ważna (szczególnie w podserii Black Ops) jest dla graczy singlowa część produktu i postanowiło pochwalić się fragmentem jednej z misji dostępnych w Call of Duty: Black Ops Cold War. 

Wypełniony po brzegi akcją urywek rozgrywki rozpoczyna się segmentem snajperskim i dość szybko eskaluje w szaleńczą pogoń za samolotem transportowym. Gra ewidentnie nie stroni od kojarzonych z serią, gęsto rozmieszczonych skryptów, ale chyba właśnie za to lubi się kampanie w Call of Duty, prawda?

Na brak akcji z pewnością nie będziemy mogli narzekać, choć miło byłoby otrzymać przy okazji spójną i interesującą historię. Kto wie, może Treyarch tym razem przebije kampanię słynnego Modern Warfare z 2007 roku?

Jeśli jesteście bardziej zainteresowani trybem sieciowym gry, to nagranie z niego możecie zobaczyć tutaj.

 Call of Duty: Black Ops Cold War zadebiutuje na rynku 13 listopada. Gra dostępna będzie na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X i Series S.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: