Kiedy ruszy beta Call of Duty: Black Ops 6? Zagramy jeszcze w te wakacje

Black Ops 6
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

W ostatnich dniach rozgłos wokół Call of Duty: Black Ops 6 osiągnął niespotykany dotąd poziom. Gra stanowiła ważny element ostatniej edycji Xbox Games Showcase, a twórcy udostępnili więcej szczegółów na temat nadchodzącej produkcji. Pojawiły się też przecieki ze strony niektórych insiderów. Jeden z nich podał prawdopodobną datę rozpoczęcia zamkniętej fazy beta testów trybu online. Zagramy już niedługo, bo w tej wakacje.

Kiedy beta Call of Duty: Black Ops 6?

Wiele informacji na temat nowej odsłony Call of Duty trafiło ostatnio do sieci. Znamy premierę, wiemy, w jakich wariantach abonamentu Game Pass będzie można zagrać i nie tylko. Zabrakło jednak oficjalnego potwierdzenia daty rozpoczęcia testów beta. Okazuje się jednak, że w sieci pojawił się przeciek, który przewiduje dość prawdopodobny scenariusz. Zagrać będziemy mogli (najpewniej) już niedługo.

O sprawie poinformował @BobNetworkUK, który wielokrotnie przekazywał sprawdzone informacje na temat serii strzelanek od Activision. W ostatnim wpisie na portalu X podał informację, którą otrzymali pracownicy sieci GAME. Dokument zawiera informację na temat rozpoczęcia zamkniętej bety i został nieopatrznie opublikowany w sieci. Wynika z niego, że zamknięta beta Black Ops 6 rozpocznie się 28 sierpnia tego roku i potrwa do 3 września.

Zobacz: Najlepsze strzelanki na Steam w dobrych cenach!

Aby zagrać w zamkniętą betę (multiplayer), należy posiadać preorder gry, lub mieć dostęp do aktywnej usługi Xbox Game Pass Ultimate, PC lub wariant na konsole.

Co ciekawe, otwarta beta rozpocznie się najpewniej w ciągu kilku dni od zakończenia wcześniejszego dostępu.

Źródło: videogameschronicle.com

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie