Call of Duty: Black Ops 6 w Game Pass. Który abonament pozwoli zagrać w grę?

Black Ops 6
Newsy PC Xbox Series XOne

Call of Duty: Black Ops 6 trafi do abonamentu Game Pass — i świetnie, ale pojawiły się pewne wątpliwości. Bo który wariant usługi pozwoli nam zagrać w grę i czy będzie to jej pełna wersja? Microsoft postanowił wyjaśnić całą sprawę. Teraz na pewno nie będziecie już mieć wątpliwości.

Black Ops 6 a Xbox Game Pass. Który wariant usługi wybrać?

Wiemy już, że największą tegoroczną premierą w Xbox Game Pass będzie najnowsze Call of Duty. Black Ops 6 przygotowywane przez studio Treyarch trafi do usługi od razu na premierę, pozwalając graczom rozpocząć rozgrywkę na PC i konsolach Xbox One i Xbox Series X|S. Zaczęły pojawiać się jednak pewne wątpliwości dotyczące tego, która wersja usługi da nam jaką zawartość. Mowa w końcu o grze, która składać się będzie z trzech istotnych elementów — kampanii, trybu Zombie i rozgrywki wieloosobowej.

Sprawę postanowił rozwiązać Microsoft, wyjaśniając, czego możemy oczekiwać od poszczególnych wersji abonamentu. Jaki abonament trzeba mieć, aby zagrać w nowe Call of Duty? Oto wyjaśnienie:

  • Game Pass PC – standardowa wersja na PC
  • Game Pass Console – kampania i Digital Cross-Gen
  • Xbox Game Pass Ultimate – standardowa edycja na PC i konsolowa wersja Cross-Gen
  • Game Pass Core – bez pełnej wersji gry, tylko tryby online

Zobacz też: Tak prezentuje się kolekcjonerka Assassin’s Creed Shadows

Jak widać, każdy abonament da nam jakąś formę gry, choć oczywiście wersja Core jest najbardziej ograniczona. Wszystkie pozostałe pozwolą jednak na rozgrywkę w ramach kampanii, Zombie czy online.

Źródło: gamingbolt.com

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie