Call of Duty: Black Ops 3 wyjdzie na PlayStation 3 i Xboksa 360!

Miła niespodzianka dla wszystkich posiadaczy starszych konsol. Dostaną Black Ops 3, choć nie obejdzie się bez cięć w rozgrywce.

Activision informuje na oficjalnym blogu, że Call of Duty: Black Ops 3 zostanie wydane na PS3 i X360, a nad wersją dla last-genów pracują dwa zespoły – Beenox oraz Mercenary Technology. Premiera 6 listopada.


Wydawca zaznacza, że choć Black Ops 3 zostało zaprojektowane, by wykorzystać potencjał konsol nowej generacji, to zdaje sobie sprawę, że spora część graczy posiada jeszcze starsze platformy.

Grając w Call of Duty: Black Ops 3 na PlayStation 3 i Xboksie 360 otrzymamy całą kampanię, multiplayer oraz tryb zombie. Oczywiście będą różnice w porównaniu do nowych konsol. Na przykład w kampanii przystąpimy do kooperacji w dwie osoby, podczas gdy na PS4 oraz Xboksie One możliwa będzie kooperacja czteroosobowa – czytamy na blogu Activision.

Co jeszcze? – Na starszych konsolach nie będzie niektórych cech oraz funkcji, które zostały stworzone specjalnie dla platform nowej generacji – dodano.

Ciekawe w takim razie, czy również Wii U otrzyma swoją edycję Call of Duty: Black Ops 3. Tutaj niestety nie mamy dobrych wieści. – Nie ma edycji zaplanowanej na konsolę Nintendo – zaznaczono.

Na koniec dowiedzieliśmy się, że zaplanowane testy beta Black Ops 3 zostaną przeprowadzone jedynie na PS4, Xboksie One oraz PC. Posiadacze PS3 i X360 bety zatem nie dostaną.

O edycji tytułu na last-geny mamy usłyszeć więcej w przyszłym tygodniu na targach E3 oraz w późniejszych tygodniach i miesiącach.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

84 Shares
Share84
+1
Tweet