Wykonuje krwawe egzekucje jak w Assassin’s Creed, ale to nowe Call of Duty

Call of Duty: Modern Warfare II - wszystkie informacje o 1. sezonie
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Jeśli testowaliście nowe Call of Duty Modern Warfare II, to zobaczcie, że można podejść do rozgrywki całkowicie inaczej niż „na Rambo”. Czyli jak? „Na Assasyna”.

Nie jestem pewien, czy to Assassin’s Creed, Call of Duty czy nowy film John Wick – pisze jeden z forumowiczów Reddit, podając link do filmiku, który zamieszczamy poniżej. A na nim istna masakra w CoD Modern Warfare 2, ale w skradankowym wydaniu.

Call of Duty jak Assassin’s Creed

Podstępnie, brutalnie i krwawo. Nie wiem jak Wy, ale ja wolę chwycić za giwerę i pruć ołowiem do wszystkiego co się rusza. Jednak są gracze, którzy wybierają finezję i wola załatwiać sprawy po cichu. Taki właśnie zbiór egzekucji możecie zobaczyć na tym filmiku:

Nowe Call of Duty zapowiada się naprawdę nieźle, a po testach beta deweloper obiecuje sporo poprawek, które mają wyeliminować zauważone błędy na premierę tytułu. Dowiedzieliśmy się też, że otwarta beta MWII była największą betą w historii Call of Duty. Wydawca strzelanki wymienia wspomina, że na serwerach było najwięcej graczy, najwięcej rozegranych godzin i najwięcej rozegranych meczów na platformach PlayStation 4 i 5, Xbox One i Series X, S oraz PC.

Było też narzekanie na oszustów oraz wielki spór pomiędzy osobami grającymi na konsolach a na PC. Ci pierwsi odcinali cross-play z PCtowcami, winiąc ich za liczne cheaty i utrudnianie zabawy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie