Bungie prezentuje cztery klasy postaci w Destiny

Wiemy także jakie lokacje zwiedzimy w tej świetnie zapowiadającej się grze akcji.

Zawitamy bowiem na: Venus, Mars, Księżyc oraz Ziemię. Jest również prawdopodobne, że w grze pojawi się więcej planet jakie nawiedzimy, ale nie zostało to jeszcze potwierdzone.  Wśród klas postaci w jakie będziemy mogli się wcielić wyszczególnić możemy: Huntera, Warlocka oraz Titana. Każdej profesji twórcy poświęcili jeden zwiastun, wszystkie trzy trailery udostępnione zostały przez nas poniżej

Fabuła produkcji usytuowana będzie w realiach science-fiction i przeniesie nad do XXVIII wieku. Naszym zadaniem będzie uratować ludzkość przed rasą wrogo nastawionych do nas obcych. Znakiem rozpoznawalnym tytułu ma być fenomenalna oprawa graficzna (zwłaszcza efekty świetlne) oraz klimatyczna muzyka, którą skomponowali twórcy Halo  a także były członek zespołu The Beatles Paul McCartney.

Gra pojawi się wyłącznie na konsole. Shooter zawita więc na: PS3, PS4, Xboksa 360 oraz Xboksa One. Poznaliśmy także dokładną datę premiery, która została ustalona na 9 września 2014. Pozycja niestety nie ukaże się w polskiej wersji językowej.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: