Bully 2 coraz bardziej prawdopodobny. Wiarygodne źródło znów mówi o grze

GTA VI to nie wszystko. Haker ma ponoć informacje o Bully 2
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Niedawno informowaliśmy o przecieku Bully 2 z wiarygodnego źródła. Zdaniem branżowego insidera, gra faktycznie znów powstaje i miała zostać pokazana niedawno paru osobom powiązanym z branżą. Ten sam insider ponownie wspomniał o grze.

Tom Henderson jest coraz bardziej pewny, że tytuł faktycznie znajduje się w produkcji. Informator wskazuje, że faktycznie chodzi o kontynuację marki, a nie o odświeżenie na wzór GTA The Trilogy The Definitive Edition.

Co do mnie, dobrze jest być sceptycznym, ale jestem bardziej pewny siebie niż wczoraj (w odniesieniu do wpisu z 13 grudnia – red. ), jeśli chodzi o to, że coś dzieje się z marką Bully.

Szczegóły są pobieżne. Ale mam wrażenie, że gdyby tak było (gdyby chodziło o Definitive Edition – red. ), powiedziano by mi, że to Definitive Edition – a tak nie było. Powiedziano mi, że to Bully 2.

– napisał Tom Henderson na Twitterze

Doniesienia odnośnie Bully 2 są dość sprzeczne. Jedni wskazują, że faktycznie otrzymamy sequel, inni, że chodzi o odświeżenie pierwowzoru, a jeszcze inni, że Rockstar nie robi niczego ciekawego z marką. Podobne zamieszanie pojawiło się również przed ogłoszeniem odnowionej trylogii GTA.

Ostateczną odpowiedź co do tego, czy faktycznie doczekamy się nowego Bully’ego poznamy w nieokreślonym czasie, o ile w ogóle. Na ten moment wszystkie wieści na temat gry są nieoficjalne i Rockstar w żaden sposób się do nich nie odniosło.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie