Bulletstorm: Full Clip Edition na pierwszych oficjalnych screenach

Bulletstorm: Full Clip Edition na pierwszych oficjalnych screenach
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Mieliśmy trailer, teraz pora na pooglądanie statycznych kadrów remastera.

Wczoraj światło dzienne ujrzał zwiastun tytułu Bulletstorm: Full Clip Edition, który będzie odświeżoną wersją strzelaniny w klimatach science-fiction, wydanej pierwotnie w 2011 roku. Kotlecik zadebiutuje 7 kwietnia przyszłego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a kto zdecyduje się na zakup przedpremierowy, dostanie 15 procentowy rabat oraz bonus w postaci Duke Nukem Bulletstorm Tour.

Dzisiaj przyszła pora zerknąć na kilka screenów prezentujących poprawiona grafikę remastera. Bulletstorm: Full Clip Edition otrzyma lepszej jakości tekstury oraz wsparcie dla rozdzielczości 4K. Twórcy gry obiecują taką jakość np. na PS4 Pro i to przy płynności na poziomie 60 klatek na sekundę.

Kto nie miał okazję zagrać w oryginalny Bulletstorm, powinien rozważyć sięgnięcie po remastera, ponieważ to naprawdę niezła strzelanina, a do tego z polskiego podwórka (od studia People Can Fly).

Remaster Bulletstorm na pierwszym zwiastunie

Gearbox Software oraz People Can Fly, że odświeżona wersja gry wyląduje na PC, PS4 i Xbox One. Znajdziemy w niej wszystkie do tej pory wydane dodatki oraz bonus w postaci Free Tour z Duke Nukem i Księciem w roli głównej.

Z okazji ogłoszenia, pojawił się także zwiastun produkcji, który możecie zobaczyć poniżej. Zerknijcie na niego i dajcie znać co sądzicie o odświeżonym Bulletstorm.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie