Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Bulletstorm: Full Clip Edition na nowym zwiastunie

Jest też miejsce dla Duke Nukem.

Dzisiaj polskie studio People Can Fly oraz wydawca gry Gearbox Publishing wypuścili nowy zwiastun Bulletstorm: Full Clip Edition. To zremasterowana wersja wysokoocenianej strzelanki FPP z 2011 roku.

Najnowsze materiały dają nam możliwość rzucenia okiem na to, jak prezentuje się gra w nowej wersji. Na pierwszym zobaczycie oficjalny zwiastun, a dwa kolejne pochodzą od redakcji IGN, która miała okazję zobaczyć grę na żywo. Wideo zaprezentowane jest w 4K. Ostatni filmik pokazuje też powrót znanego z FPS-ów bohatera.

Bulletstorm: Full Clip Edition ma się ukazać 7 kwietnia na PC, PS4 oraz XOne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się