Borderlands 2 już dostępna dla NVIDIA SHIELD Android TV oraz tabletów SHIELD

Jak wygląda Borderlands 2 na tablecie?

Od teraz gra Borderlands 2 jest dostępna w wersji dla systemu Android i mogą w nią zagrać posiadacze urządzeń z rodziny NVIDIA SHIELD (set-top box SHIELD Android TV, tablet SHIELD oraz tablet SHIELD K1).

Grę Borderlands 2 znają chyba wszyscy gracze. Jest ona kontynuacją niezwykle popularnej pierwszoosobowej strzelaniny z elementami RPG. Dzięki niej gracze mogą doświadczyć unikalnego klimatu, mnogości postaci i wciągającej rozgrywki polegającej na współpracy z sojusznikami w trybie online.


Bohaterowie, umiejętności, lokacje, wrogowie, broń i inny sprzęt składają się na dopracowaną i wewnętrznie spójną historię. Gracz może rekrutować towarzyszy broni i uzbrajać ich po zęby, po to by mogli skutecznie walczyć u jego boku na niezbadanych i nieprzewidywalnych sceneriach planety Pandora.

Borderlands 2 na NVIDIA SHIELD:

Nowy Borderlands 3 potwierdzony

Podczas branżowej imprezy Pax East, Randy Pitchford, czyli jeden z producentów w studiu Gearbox poinformował, że pracuje właśnie nad kolejną częścią Borderlands. – To żadna tajemnica. Wiadomo, że będzie nowy Borderlands.

Niestety więcej szczegółów nie znamy. Twórcy podają jedynie, że ruszają pełną parą z produkcją, ponieważ kończą się prace nad Battleborn, którego premiera już niebawem.

Mamy nadzieję, że nowe Borderlands będzie równie udane jak poprzednia odsłona. Zapewne więcej szczegółów dowiemy się podczas targów E3 2016.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

3 Shares
Share3
+1
Tweet