Bonaire od Rockstar. Informator twierdzi, że wie, czym jest tajemniczy projekt

Rockstar powinien szykować się do wielkiego ogłoszenia, lecz według nowych nieoficjalnych informacji, nie będzie to oczekiwane GTA 6 lub Bully 2. Bonaire to po prostu RDR 2 na PC.

Dwa tygodnie temu dowiedzieliśmy się o Bonaire, tajemniczym projekcie od Rockstar, który jeszcze nie został zapowiedziany, a już dorobił się bana w Australii. Tamtejsza organizacja zajmująca się klasyfikacją wiekową gier odmówiła przyznania tytułowi jakiejkolwiek kategorii. Oznacza to, że nie może on zostać wydany w krainie kangurów. Teraz jeden z informatorów, dobrze zorientowanych w produkcjach od Rockstar, twierdzi na Twitterze, że za Bonaire skrywa się tak naprawdę…

RDR 2 na PC

Temat RDR 2 na PC powraca co jakiś czas, a Bonaire ma być właśnie tym, na co czekają komputerowi fani Dzikiego Zachodu. Informator Tez2 twierdzi, że nie rozumie do końca tylko jednego – Red Dead Redemption 2 w wersjach konsolowych przeszło sito Australijczyków, zatem dlaczego wydanie na PC jest blokowane? Dalej pisze, że może to być spowodowane nową zawartością, którą otrzyma na starcie pecetowe RDR 2. Taką zawartością, za którą projektowi przyznano bana, może być np. edytor wideo. Podobnie było przy GTA 5, które podpadło australijskiej organizacji właśnie tym elementem.

Tez2 napisał ponadto, że premiera RDR 2 na PC jest zaplanowana na koniec 2019 lub na początek 2020 roku, choć plany mogą się jeszcze zmienić.

Przypominamy, że Bonaire to wyspa na Karaibach, region, który wcześniej pojawił się w Red Dead Redemption 2. Piąty rozdział tytułu rozgrywa się w Guarmie i chociaż nie możemy tam wrócić w normalny sposób po ukończeniu rozdziału, sprytni gracze znaleźli sposób na dostęp do tropikalnej krainy – dobijając do jej brzegów kajakiem.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: