Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Red Dead Redemption 2 na PC z datą premiery na Steam

Już niedługo Red Dead Redemption 2 zawita na Steam. Rockstar podaje konkretną datę premiery.

Obecnie Red Dead Redemption 2 na PC jest dostępne tylko w Epic Game Store oraz poprzez Rockstar Launcher. Gracze, którzy preferują tylko Steam i zdecydowali się poczekać, aż tytuł trafi na platformę firmy Valve, mogą szykować się do premiery, ponieważ nastąpi ona już w przyszłym tygodniu.

RDR 2 PC – data premiery Steam

Rockstar informuje na Twitterze, że RDR 2 zadebiutuje na Steam w dniu 5 grudnia 2019 roku. Tego dnia powinno zrobić się zatem tłoczniej na serwerach Red Dead Online, które deweloperzy wciąż urozmaicają.

Wczoraj Rockstar poinformował, że wszyscy legendarni przestępcy będący częścią serii 10 celów do schwytania lub zabicia przez licencjonowanych łowców nagród są już dostępni na wszystkich platformach w Red Dead Online, w tym na PC i Stadia.

Zapraszamy do dowolnej tablicy z listami gończymi, jeśli chcecie się sprawdzić z najgorszymi degeneratami pogranicza – od krwiożerczych morderców pokroju Barbarelli Alcazar i rodziny Owlhootów do brutalnych samotników w rodzaju Człowieka-wilka czy mieszkańca mokradeł Philipa Carliera – czytamy na stronie twórców gry.

To jak, w przyszłym tygodniu dołączacie do zabawy?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%