RDR 2 na PC w końcu się uruchomi? Patch 1.14 i nowa wersja Rockstar Launcher

Rockstar robi drugie podejście do naprawienia błędu, przez który RDR 2 na PC nie chce się uruchomić. Nowa aktualizacja ma rozwiązać konflikt gry z programami antywirusowymi.

5 listopada Red Dead Redemption 2 pojawiło się na komputerach PC, lecz niestety nie każdemu udało się uruchomić grę. Wiele osób zgłasza problemy, Rockstar Launcher wysypuje błędy i nic nie można na to poradzić. Co prawda pierwsza aktualizacja oraz uruchomienie tytułu w trybie administratora (tutaj krok po kroku, jak to zrobić), w niektórych przypadkach pomogła, lecz nie zakończyła definitywnie koszmaru. Może tym razem się uda!

Patch 1.14 do RDR 2 na PC

Rockstar wydał właśnie drugą aktualizację do Red Dead Redemption 2 na PC. Update otrzymał numerek 1.14 i zgodnie z listą zmian, łatka zawiera ulepszenia, które mają rozwiązać problem awarii gry z powodu konfliktu z oprogramowaniem antywirusowym. Ponadto, jak donosi serwis DSO Gaming, pojawiła się nowa wersja Rockstar Launcher, również usprawniona pod kątem wyeliminowania błędu z uruchomieniem tytułu.

Wspomniany serwis zaznacza, że po nowej aktualizacji Rockstar Launcher w końcu zakończył pobieranie gry i można ją uruchomić z antywirusem w tle (w tym przypadku z programem Avira). Nie wystąpiły przy tym żadne problemy z uruchamianiem ani inne awarie.

Rockstar Launcher pobierze najnowszą łatkę przy następnym uruchomieniu klienta.

Aktualizacja 1.14 i lista zmian

  • Ulepszenia dotyczące problemów, które powodowały awarię Red Dead Redemption 2 z powodu oprogramowania antywirusowego.

Dajcie znać, czy u Was działa!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: