Producentka Overwatch 2 ostro o Koticku. „Jesteś tchórzem”

activision blizzard logo i postacie
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Bobby Kotick rzekomo odpowiada za stan pierwszej części i opóźnienie drugiej Overwatch. Producentka zarzuca mu „losowe pomysły”, które tylko przeszkadzały deweloperom.

Wielu deweloperów najwyraźniej nie darzy prezesa sympatią.

Kotick kontra Blizzard

Ostatnio sprawa przejęcia Activision Blizzard przez Microsoft nie schodzi z pierwszych stron, ale nie ma się co dziwić – to historyczna transakcja. Niemniej wiele wskazuje na to, że CEO Activision, Bobby Kotick, ustąpi ze swojej funkcji. Dlatego też wielu podlegających mu twórców zdecydowało się na szczerość.

Koticka nie oszczędziła Tracy Kennedy, jedna z producentek Overwatch. CEO firmy w wywiadzie dla GamesBeat podkreślił, że przesunięcie OW2 i Diablo IV bardzo źle odbiło się na cenach akcji. Kennedy broni jednak swojej marki twierdząc, że to właśnie szef odpowiedzialny jest za przesunięcie daty premiery drugiej części.

Bobby, opowiedz wszystkim o losowych projektach dla OW1, które nam wciskaliście, zespół robił dla nich nadgodziny, a później zostawały anulowane, a miesiące pracy nad OW2 były stracone. Albo jak prawie całe zespoły się rozsypują i podają ciebie jako przyczynę. Nie bądź nieśmiały.

Tracy Kennedy na Twitterze

Uważa ona także, że Kotick na siłę starał się „wciskać” dużo dodatkowej pracy deweloperom, ale ostatecznie pomysły zostawały anulowane. To w pewien sposób tłumaczy, dlatego od tak długiego czasu nie dostaliśmy nic nowego do „jedynki”.

Och, czekaj, to prawda, chowasz się za kozłami ofiarnymi, bo jesteś tchórzem, mój błąd. Cały świat zapamięta cię jako chciwego żartownisia i nic nie możesz zrobić, aby to zmienić. Prześcignęliśmy cię i wygraliśmy.

Dodaje producentka

Jak sprawa potoczy się dalej? Pozostaje nam czekać na więcej informacji na temat przejęcia Activision Blizzard. Wiemy z pewnością, że przynajmniej przez najbliższy czas posiadacze PlayStation nie mają się czego obawiać.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie