Bloodborne rodem z PSX już dostępne za darmo. Zagramy tylko na PC

Bloodborne jak z PSX - zrzut ekranu
PC

Kontynuacja i/lub odświeżenie Bloodborne nadal nie zostały zapowiedziane (choć podobno powstają), więc społeczność fanów gry ma prawo tęsknic za Yharnam. Jedna z miłośniczek produkcji From Software właśnie opublikowała swój retro-projekt.

BloodbornePSX to fanowska produkcja, która przenosi fragment gry do czasów pierwszego PlayStation. Po wielu zapowiedziach projekt wreszcie można pobrać za pośrednictwem itch.io – pliki znajdziecie w tym miejscu. Oczywiście dzięki temu, że jest to dzieło fanów, z demake’iem możemy zapoznać się całkowicie za darmo.

Dodatkowo w sieci udostępniono premierowy zwiastun BloodbornePSX. Obejrzycie go poniżej.

Na potrzeby demake’u nie odtworzono rzecz jasna całej gry. Od podstaw przerobiono jedynie początkowy fragment produkcji. W trakcie rozgrywki możemy jednak zmierzyć się z wieloma przeciwnikami, a nawet stanąć w szranki z Ojcem Gascoigne. Autorka demake’u chwali się, że na potrzeby projektu przygotowano aż 10 zdatnych zdatnych do użycia broni.

Pierwsi gracze zapoznali się już z BloodbornePSX i wśród komentarzy można znaleźć wiele pozytywnych opinii. Niektórzy twierdzą, że fanowski tytuł świetnie oddaje wrażenia rozgrywki z pierwszego PlayStation.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie