Bloodborne na PS4 “zachwyci animacją”. Mamy nowe szczegóły

Hidetaka Miyazaki, który reżyseruje grę zmierzającą jedynie na PlayStation 4, podzielił się kolejnymi informacjami.

W wywiadzie dla serwisu Dengeki Online przyznał, że Bloodborne będzie pięknie animowane, na co pozwala potężna moc obliczeniowa nowej konsoli Sony. Według niego nadchodzący tytuł zostawi pod tym względem osławione Dark Souls daleko w tyle.


Ponadto dowiedzieliśmy się, że Bloodborne pozwoli nam wcielić się nie tylko w męskiego bohatera. Grywalną postacią będzie również płeć piękna. Miyazaki potwierdził również, że choć rozgrywki on-line są teraz standardem, Bloodborne pozwoli nam bawić się także w trybie off-line.

Na pytanie: Czy gra będzie miała premierę w tym samym czasie na całym świecie, Miyazaki odpowiedział: Taki jest aktualny plan. Wstępnie data premiery Bloodborne została określona na wiosnę przyszłego roku. W oficjalnym sklepie PlayStation pojawiła się karta gry sugerująca, że nastąpi to dokładnie 31 marca.

Odpalając Bloodborne będziemy musieli rozwiązać tajemnicę plagi, która przemienia ludzi w żądne krwi bestie. Gra została oficjalnie zapowiedziana podczas targów E3. Zobaczyliśmy wówczas dynamiczny zwiastun, a kilka dni później do sieci wyciekł dłuższy gameplay (do zobaczenia tutaj). Tytuł, który będzie dostępny jedynie dla posiadaczy PS4, ma działać w rozdzielczości 1080p i prędkości 30 klatek na sekundę.

Targi E3 2014 – wiadomości i nadchodzące gry. Wszystko w jednym miejscu

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet