Bloodborne – prawdopodobna data premiery i niesamowity gameplay

Szykuje się prawdziwa uczta dla posiadaczy PlayStation 4. Oto duchowy następca serii Souls w akcji!

Podczas targów E3 usłyszeliśmy zapowiedź kolejnego ekskluzywnego tytułu na PS4. Gra o tytule Bloodborne – bo o niej mowa – zostanie utrzymana w mrocznej, wiktoriańskiej stylistyce. W internecie pojawiły się właśnie fragmenty z rozgrywki, zarejestrowane jeszcze za czasów, kiedy Bloodborne było znane jako Project Beast.


Za tytuł odpowiada Hidetaki Miyazaki, ten sam, który dał światu kultowe i niezapomniane Demon’s Souls. Akcja jego nowego dzieła rozegra się w mieście Yharnam. Będziemy musieli rozwiązać tajemnicę plagi, która przemienia mieszkańców w żądne krwi bestie.

Targi E3 2014 – wiadomości i nadchodzące gry. Wszystko w jednym miejscu

Bloodborne to nie tylko sieczenie wroga. Gra ma zawierać również elementy RPG, choć prawdopodobnie będą one znikome i ograniczą się do stworzenia postaci, zdobywania lepszego oręża i zbierania punktów doświadczenia.

Bloodborne (wcześniej Project Beast) – gameplay

Kiedy Bloodborne trafi do sprzedaży? Serwis OnlySP wyczaił, że w sklepie PlayStation pojawiła się karta gry, na której widnieje data premiery Bloodborne. Z karty wynika, że tytuł zostanie wydany dopiero w przyszłym roku, dokładniej – 31 marca.

bloodborne-data-premiery

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet