Bloodborne 2 i Horizon 2 w drodze?

Nadchodzące E3 2018 zapowiada się coraz ciekawiej.

Serwis Polygon dotarł do interesujących informacji. Według dziennikarzy wymienionego portalu, Sony w trakcie E3 2018 ma pokazać kilka naprawdę ciekawych gier. Mowa między innymi o Bloodborne 2 oraz kontynuacji Horizon: Zero Dawn. Obie produkcje okazały się wielkimi hitami, więc nic dziwnego, że Sony postanowiło dalej inwestować w te marki. Zresztą Horizon było zapowiadane już dawno jako większy projekt – pojawienie się kontynuacji to kwestia czasu.

To jednak nie wszystko. Polygon podaje, że na PlayStation 4 powstaje remake klasyka z pierwszego PlayStation, który uwaga! Miałby powstać z myślą o PlayStation VR. Tutaj dziennikarze twierdzą, że może chodzić o Syphon Filter.

W drodze też ma być podobno DLC do God of War, ale tutaj jak pewnie pamiętacie, twórcy gry w swojej strategii są nieco odmiennego zdania od Sony. Według nich, gra powinna w pełnej cenie zawierać już wszystkie możliwe rozwinięcia historii.

Nie da się ukryć, że tegoroczne E3 będzie jednym z ważniejszych dla obecnej generacji konsol. Coraz częściej na horyzoncie słyszy się o następcy PlayStation 4 oraz Xbox One, więc kiedy jak nie w czerwcu tego roku na największej branżowej imprezie, mają zostać pokazane jedne z ostatnich wielkich produkcji na wymienione konsole?

 

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.