Blizzard startuje z nowym turniejem

Blizzard startuje z nowym turniejem
E-sport Newsy PC

Kto będzie mógł uczestniczyć w wielkim wydarzeniu?

Okazuje się że Blizzard nie próżnuje na arenie e-sportowej. Już w przyszłym roku będziemy świadkami nowego wydarzenia.

Poziom e-sportowej rywalizacji w StarCraft II i entuzjazm oraz oddanie kibiców zainspirowały nas w mijającym roku 2018 bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego też z radością pragniemy rzucić nieco światła na to, jak rozgrywki WCS będą wyglądać w 2019. Nadal dopracowujemy szczegóły, zatem pamiętajcie, że niektóre spośród poniższych zapowiedzi mogą ulec zmianie. Zarówno WCS Korea, jak i WCS Circuit powrócą w 2019, a dokładnymi informacjami na temat obu programów podzielimy się z wami w nowym roku. Tymczasem z wielką przyjemnością zapowiadamy rozgrywki WCS Winter – czytamy na stronie producenta.

Czym jest WCS Winter?

WCS Winter stanowić będzie preludium do sezonu WCS 2019 i zastąpi jeden z przystanków na trasie WCS Circuit. Ten trwający dziesięć tygodni program obejmuje dwa turnieje online z udziałem 32 zawodników, po jednym turnieju dla Ameryk (w tym Ameryki Łacińskiej, Tajwanu, Chin, Australii i Nowej Zelandii oraz Azji Południowo-Wschodniej) i dla Europy. W obu imprezach pula nagród wynosić będzie 60 000 dolarów oraz przyznawane będą punkty WCS. Oba turnieje zakończą się pojedynkami szóstki najlepszych zawodników rozgrywanymi na żywo, gdzie tylko zwycięzcy będą awansować dalej.

W nadchodzącym roku mecze WCS będą transmitowane na żywo na stronie wcs.starcraft2.com, gdzie znajduje się również pełny harmonogram rozgrywek WCS Winter. Aktualne informacje o meczach kwalifikacyjnych, miejscach transmisji i nie tylko znajdziecie na Twitterze.

Źródło: Blizzard

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie