Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Blizzard startuje z nowym turniejem

Kto będzie mógł uczestniczyć w wielkim wydarzeniu?

Okazuje się że Blizzard nie próżnuje na arenie e-sportowej. Już w przyszłym roku będziemy świadkami nowego wydarzenia.

Poziom e-sportowej rywalizacji w StarCraft II i entuzjazm oraz oddanie kibiców zainspirowały nas w mijającym roku 2018 bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego też z radością pragniemy rzucić nieco światła na to, jak rozgrywki WCS będą wyglądać w 2019. Nadal dopracowujemy szczegóły, zatem pamiętajcie, że niektóre spośród poniższych zapowiedzi mogą ulec zmianie. Zarówno WCS Korea, jak i WCS Circuit powrócą w 2019, a dokładnymi informacjami na temat obu programów podzielimy się z wami w nowym roku. Tymczasem z wielką przyjemnością zapowiadamy rozgrywki WCS Winter – czytamy na stronie producenta.

Czym jest WCS Winter?

WCS Winter stanowić będzie preludium do sezonu WCS 2019 i zastąpi jeden z przystanków na trasie WCS Circuit. Ten trwający dziesięć tygodni program obejmuje dwa turnieje online z udziałem 32 zawodników, po jednym turnieju dla Ameryk (w tym Ameryki Łacińskiej, Tajwanu, Chin, Australii i Nowej Zelandii oraz Azji Południowo-Wschodniej) i dla Europy. W obu imprezach pula nagród wynosić będzie 60 000 dolarów oraz przyznawane będą punkty WCS. Oba turnieje zakończą się pojedynkami szóstki najlepszych zawodników rozgrywanymi na żywo, gdzie tylko zwycięzcy będą awansować dalej.

W nadchodzącym roku mecze WCS będą transmitowane na żywo na stronie wcs.starcraft2.com, gdzie znajduje się również pełny harmonogram rozgrywek WCS Winter. Aktualne informacje o meczach kwalifikacyjnych, miejscach transmisji i nie tylko znajdziecie na Twitterze.

Źródło: Blizzard

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się