Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowy prezent od Blizzarda na 20. rocznicę serii StarCraft

Urodzinowy streaming, specjalny film i gratis, który można odebrać do 3 kwietnia.

Jubileuszowy SC20 Anniversary Stream, którego gospodarzami będą Sean „Day[9]” Plott, Geoff „iNcontroL” Robinson, Nick „Tasteless” Plott oraz Dan „Artosis” Stemkoski, zabierze nas w podróż po historii StarCrafta, opowie o teraźniejszości i naszych nadziejach na przyszłość. Nie zabraknie oczywiście samej rozgrywki. Do gospodarzy dołączą również wielkie osobistości ze świata StarCrafta, takich jak Idra, HuK, Livibee, Ret, TLO, Nony, Lzgamer, PiG, White-Ra, UpaTreeZelda i CatZ.

Aby obejrzeć show, wystarczy zajrzeć na kanał z Twitch.tv/StarCraft w piątek 30 marca i sobotę 31 marca, w godzinach 19:00-3:00 CEST. Połącz konta Blizzarda i Twitch i oglądaj streming przez dwie godziny, aby zdobyć ekskluzywną skórkę konsoli w StarCraft II!

Podczas jubileuszowego streamingu zostanie wyświetlony krótkometrażowy film dokumentalny, upamiętniający 20. urodziny StarCraft. Film pt. “StarCraft to życie” zobaczmy pemierowo w sobotę 31 marca o godz. 19:15. Oficjalny trailer filmu wrzucamy poniżej.

Blizzard ogłasza również, że oddaje w wasze ręce dowódcę w trybie współpracy, Feniksa, zupełnie za darmo! Do 3 kwietnia będzie można odebrać tego czempiona protosów w zakładce z podarunkami.

Dla tych, którzy posiadają już Feniksa, przygotowano inny prezent: stymulator do trybu współpracy. Dzięki temu podarunkowi przez 30 dni będziecie zdobywać podwójne doświadczenie w misjach w trybie współpracy – i dotyczy to także poziomów mistrzowskich.

Źródło: Blizzard, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%