Blizzard rusza z nowym wydarzeniem. Oto Zaduszniki 2017

Popularna produkcja Blizzarda z ciekawymi nowościami.

W Heroes of the Storm pojawią się nowe zadania, wydarzenia i nagrody w ramach Zaduszników 2017. Wszystkie te atrakcje nawiedzą Nexus jeszcze w tym miesiącu! Zaostrzcie sobie apetyt na okolicznościowe fanty – Zaduszniki rozpoczną się w środę, 18 października i potrwają do 14 listopada.

Podczas Zaduszników możecie zdobyć mrożące krew w żyłach nagrody dzięki grze w każdym trybie poza Grami dowolnymi, Szkoleniem i Bohaterskiej bójce.

Kiedy rozpoczną się Zaduszniki, wszystkie skrzynki z łupami zdobywane w ramach postępów (poza skrzynkami bohaterskimi) lub kupowane za klejnoty zostaną zastąpione skrzynkami zadusznikowymi. Od 20 października w ramach nagród za bójkę gracze otrzymają jedną zadusznikową skrzynkę z łupami.

Począwszy od tegorocznych Zaduszników skrzynki z łupami związane z wydarzeniami specjalnymi będą zawsze zawierać przynajmniej jeden ograniczony czasowo element z tego wydarzenia, w tym portrety, graffiti, skórki i wierzchowce.

Aż do zakończenia Zaduszników (tydzień z 13 listopada) otrzymacie jedną z tych okolicznościowych skrzynek z łupami za każdym razem, kiedy awansujecie na kolejny poziom lub zdobędziecie nagrodę za Bohaterską bójkę. Możecie również przejść do zakładki Łupy, aby zakupić rzadkie skrzynki z łupami z Zaduszników bezpośrednio za klejnoty.

Źródło: Blizzard

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.