Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Black Ops Cold War – zobacz pierwsze 15 minut kampanii

W sieci pojawiają się nagrania z pierwszych 15 minut rozgrywki Black Ops Cold War. Gracze dzielą się pokazem dobrze ocenianej kampanii fabularnej.

Po sieci hulają już pierwsze recenzje nowego Call of Duty. Testerzy szczególnie zachwalają kampanię, która została rzekomo zrealizowana bardzo dobrze, ale jest bardzo krótka. Fabuła ma wciągać jak bagno i oferuje sporo zwrotów akcji. To typowa dla serii kampania, która stanowi krótki, choć przyjemny wstęp do multiplayer.

Recenzenci narzekają jednak na dość małą liczbę map w trybie wieloosobowym. Ten element gry z całą pewnością doczeka się licznych aktualizacji, bowiem mimo wszystko stanowi trzon rozgrywki.

Kilka redakcji podzieliło się nagraniem z pierwszych piętnastu minut kampanii fabularnej. Poniższy materiał pochodzi z wersji PC i został nagrany na ustawieniach graficznych ultra.

Fabuła gry kontynuuje historię pierwszego Black Ops i rozgrywa się w latach 80-tych. Protagonista musi wyeliminować tajemniczego sowieckiego agenta – Perseusza.

Przy okazji do gry powrócił kultowy już tryb zombie, który doczekał się sporego rozwinięcia i restartu fabuły. Ten element Cold War również zbiera liczne pochwały. Poniżej zobaczycie zapis z rozgrywki z kooperacyjnych zmagań z hordą nieumarłych.

Wymagania sprzętowe Call of Duty: Black Ops Cold War znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się