Bez internetu w Black Ops 6 nie zagrasz. Nawet w kampanię

Black Ops 6
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Nadchodząca odsłona serii Call of Duty, czyli Black Ops 6 jest jedną z najgłośniejszych premier drugiej połowy roku. W sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat gry, a jedna z nich dotyczy wymogów odnośnie połączenia sieciowego. Okazuje się, że internet będzie wymagany cały czas do rozgrywki we wszystkich trybach. Tak, również w kampanii dla jednego gracza.

Black Ops 6 będzie wymagało stałego połączenia z siecią

Jako gracze niekoniecznie lubimy, gdy czegoś się od nas wymaga. Na przykład stałego połączenia z siecią. Jasne, gry online wymagają internetu i jest to jak najbardziej zrozumiałe. Co jednak zrobić, gdy twórcy uznają, że sieć jest nieodłącznym elementem również podczas zabawy w trybie dla jednego gracza? Okazuje się, że na taką decyzję zdecydowali się twórcy najnowszego Call of Duty.

Według informacji przekazanych przez Activision nadchodzące Black Ops 6 będzie wymagało stałego połączenia z siecią we wszystkich trybach — multiplayer, zombie i kampanii dla jednego gracza. Co stoi za taką decyzją?

Zobacz też: Preorder nowego Call of Duty już jest!

Wszystkiemu “winne” jest strumieniowanie tekstur wysokiej rozdzielczości w czasie rzeczywistym. Twórcy chcą zapewnić najwyższą jakość grafiki bez zbędnego obciążania pamięci masowej naszego peceta czy konsoli.

Przypominamy, że premiera gry odbędzie się 25 października 2024 roku. Tytuł będzie dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Źródło: videogameschronicle.com

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie