Black Friday – promocja na Xbox One X z grami. Cena naprawdę niezła! [Aktualizacja]

Black Friday – promocja na Xbox One X z grami. Cena naprawdę niezła! [Aktualizacja]
Newsy XOne

Jeśli czaicie się na zakup Xbox One X, nadarza się ku temu niezła okazja. Z okazji Black Friday konsolę możemy zgarnąć w świetnej promocji, a do tego z dwiema grami.

[Aktualizacja]

Promocja już nieaktualna.

[Oryginalna wiadomość]

Jeden z marketów ma propozycję nie do odrzucenia dla osób, które czekały na dobrą okazję, by kupić Xbox One X w dobrej cenie. Na Black Friday konsolę dostaniemy za 1699 zł, lecz za wspomnianą kasę otrzymamy nie tylko sprzęt, lecz również gry Forza Horizon 4 oraz Forza Motorsport 7. Nie trzeba wspominać, że to jedne z najlepszych wyścigów ostatniego czasu, które po prostu trzeba ograć.

Black Friday – promocja na Xbox One X + gry

Promocje na gry

Kto natomiast posiada już konsolę Xbox One, niech zerknie na promocje na gry, które Microsoft odpalił na Czarny Piątek. Listy przecenionych tytułów znajdziecie w tej oraz tej wiadomości.

Promocja na Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass

Amerykanie proponują też miesięczny abonament Xbox Live Gold w cenie 1 zł. Standardowo za taki okres subskrypcji płacimy 29 zł, zatem oszczędność wynosi 28 zł. Pamiętajcie tylko, że z promocji mogą skorzystać jedynie gracze, którzy nie posiadają aktywnego Xbox Live Gold.

Wciąż można skorzystać również z innej kuszącej oferty i sięgnąć po miesięczny abonament Xbox Game Pass za 1 zł (oszczędzamy w tym przypadku 39 zł). Poniżej linki do obu ofert:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie