BioWare chce wiedzieć, jakiego Mass Effect 4 oczekujecie

Właśnie wystartowała ważna ankieta. Wszyscy fani serii powinni ją wypełnić, jeśli chcą mieć wpływ na kształt najnowszej odsłony serii.

BioWare chce wiedzieć, które elementy w Mass Effect 4 są dla was najbardziej istotne. Fabuła, odkrywanie nowych terenów, modyfikacji broni, nieliniowość, dialogi, walka, czy też tworzenie postaci? Swoją opinię możecie wyrazić pod tym linkiem. Wcześniej na Twitterze opublikował go Michael Gamble z BioWare. Pytań jest 12, ale nie tylko o samego Mass Effect 4. Również o znajomość gier RPG, ulubione tytuły, czy czas spędzany na graniu.

Wygląda więc na to, że BioWare przywiązuje dużą uwagę do najnowszej odsłony Mass Effecta. To dobrze, że pytają przy okazji graczy o ich zdaniem najważniejsze elementy. Oby na podstawie tej ankiety udało się wdrożyć satysfakcjonujące dla fanów serii rozwiązania oraz znaleźć odpowiedni balans w najważniejszych elementach rozgrywki. W końcu w trzech ostatnich odsłonach znalazło się zarówno trochę plusów jak i minusów i dobrze by było te ostatnie wyeliminować do minimum.


Jak podkreślają twórcy w ankiecie, odpowiedzi na pytania mają pomóc podczas procesu produkcji. Trzymamy więc za słowo i czekamy na premierę Mass Effect 4 w przyszłym roku.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

3 Shares
Share3
+1
Tweet