BioShock: The Collection już oficjalnie. Trailer i data premiery

Wiadomo już, co wejdzie w skład pakietu i na jakich platformach zagramy.

Firma 2K Games nie miała wyjścia i po przecieku, który opisaliśmy dzisiaj rano, zapowiedziała oficjalnie BioShock: The Collection. Jak ujawniono, będzie to trylogia zawierająca pierwszą część serii wzbogaconą o dodatkowy poziom oraz wyzwania, BioShock 2 z dwoma dodatkami, lecz bez trybu multi oraz BioShock Infinite. Do tego ostatniego tytułu dodane zostaną wszystkie wcześniej wydane dodatki, zatem na bogato.

BioShock: The Collection pojawi się na trzech platformach, czyli PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Data premiery została natomiast wyznaczona na 16 września tego roku. Jak można się spodziewać, tytuły wchodzące w skład pakietu zostaną lekko podrasowane (lepsze tekstury w wyższej rozdzielczości), lecz co ciekawe, BioShock Infinite w wersji na PC będzie wyglądał tak samo jak wcześniej, ponieważ studio przygotowujące remastery uznało, że tytuł wygląda wystarczająco dobrze i działa płynnie w najwyższych ustawieniach.

Na koniec warto wspomnieć, że BioShock: The Collection pojawi się w wersji pudełkowej jedynie na konsolach. Pecetowcy będą musieli zadowolić się wydaniem cyfrowym. Jeśli chcecie zobaczyć screeny z gry i porównanie odświeżonej wersji z oryginałem, wszystko znajdziecie w tej wiadomości.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.