BioShock: The Collection to już pewniak. Pierwsze screeny vs. oryginał z PC

Koniec plotek i domysłów.

BioShock: The Collection słyszeliśmy już kilkakrotnie. Tytuł ujawniła brazylijska, a następnie tajwańska organizacja zajmująca się klasyfikacją gier. Mogliśmy wówczas spojrzeć jedynie na okładkę składanki i to w bardzo niskiej rozdzielczości. Już wtedy można było jednak sądzić, że prędzej czy później odświeżone wersje BioShock zostaną oficjalne zapowiedziane i to jedynie kwestia czasu. Zapowiedzi jeszcze nie mamy, lecz przeciek ze strony 2K Games potwierdza, że BioShock: The Collection naprawdę nadciąga!


Na internetowej witrynie wydawcy pojawiła się na krótki czas sekcja kolekcji BioShock oraz screeny i grafiki! Wszystko zostało szybko usunięte, lecz jak to bywa – w sieci nic nie ginie. Poniżej możecie zobaczyć zatem wspomniane obrazki prezentujące nową wersję znanego świata. Stosownego porównania dokonał także YouTube’r skrywający się za pseudonimem Cycu1, więc możemy dodatkowo zerknąć, jak ujawnione screeny mają się do tego, co widzieliśmy w wersji tytułu na PC. Wygląda na to, że oprócz podciągniętej rozdzielczości dostaniemy też ulepszone tekstury.

Co znajdziemy w BioShock: The Collection? Prawdopodobnie będzie to pakiet zawierający odświeżone wersje BioShock, BioShock 2 oraz BioShock Infinite. Platformy docelowe? Stawiamy na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. To jednaj jedynie przypuszczenia – czekamy na oficjalne ogłoszenie, które może nastąpić szybciej niż sądzimy. Czasem takie przecieki skłaniają wydawców do wcześniejszego niż zakładano wyłożenia kart na stół.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

27 Shares
Share27
+1
Tweet