Biomutant - screen z gry postaci w kuli

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Biomutant nie jest krótką grą. Podano, ile zajmie przejście

Jeden z twórców Biomutant został zapytany o ilość czasu, która pozwoli na przejście gry. Według niego spokojna eksploracja świata produkcji powinna zająć nawet ponad 65 godzin.

Premiera Biomutant już za 3 tygodnie, dlatego coraz więcej ludzi może zadawać sobie pytanie na temat długości wątku fabularnego w grze. Jak się okazuje, produkcja będzie mogła nam zaoferować naprawdę długą historię. Nawet gracze, którzy będą gnali przed siebie i pomijali dialogi, nie będą w stanie ukończyć gry poniżej 10 godzin.

O potrzebny czas, by przejść dzieło studia Experiment 101, został zapytany Stefan Ljungqvist, czyli reżyser gry. Jak dowiemy się się z wywiadu przeprowadzonego przez Gaming Bolt:

Nasze szacunki dla „pospiesznego” przejścia Biomutanta to około 12-15 godzin. Oznacza to: skup się na głównej historii, pomiń większość dialogów, nie wyruszaj na eksplorację i zignoruj sidequesty. Z drugiej strony, jeden z członków naszego zespołu właśnie daje Biomutantowi szansę w sposób, w jaki zazwyczaj przechodzi gry. Jeszcze nie skończył, a ma około 65 godzin za sobą. Więc to naprawdę zależy od tego, jakim typem gracza jesteś.

– powiedział Stefan Ljungqvist, reżyser Biomutant, szef studia Experiment 101

Wspomniane przez Stefana liczby robią wrażenie. Bez wątpienia twórcy stworzyli naprawdę ogromny świat, który na wielu zrobi wrażenie. Jeżeli dalej zastanawiacie się nad zakupem, zachęcamy zapoznać się z prawie godzinnym wideo z gameplayem, który ostatnio trafił do sieci.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się