Bethesda uspokaja – w Fallout 4 na PC nie będzie blokady płynności

Niedawna wypowiedź dewelopera mogła być dwojako zrozumiana, więc czas na ostateczne wyjaśnienie kwestii klatek na sekundę oraz rozdzielczości w Fallout 4.

Dwa dni temu pisaliśmy o rozmowie, którą Todd Howard – dyrektor kreatywny Bethesdy – uciął sobie z dziennikarzem serwisu Digital Spy. Podczas krótkiej pogawędki deweloper stwierdził, że Fallout 4 będzie chodził na wszystkim w 30 klatkach na sekundę oraz rozdzielczości 1080p.


Niektórzy gracze widocznie uwierzyli, że skoro na wszystkim, to również i na PC. Bethesda postanowiła zatem jeszcze raz zająć głos w tej sprawie, wyjaśniając na Twitterze, że wspomniana płynność 30 fps-ów oraz rozdzielczość 1080p dotyczy oczywiście wersji gry na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. W przypadku Fallout 4 na PC, nie będzie żadnych ograniczeń ani blokad. Więc spokojna głowa, jeśli posiadasz mocarnego blaszaka, wyciągniesz z gry znacznie więcej.

Przypominamy, że premiera nowej odsłony Fallout’a nastąpi 10 listopada tego roku. Twórcy obiecują nam naprawdę bogaty świat, który został zainspirowany wolnością, jaka daje GTA V.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

8 Shares
Share8
+1
Tweet