Beta Modern Warfare 3. Kiedy i jak zacząć grać? To już dziś!

Modern Warfare III
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S

Premiera najnowszej odsłony Call of Duty już niedługo. Dziś wystartowała natomiast wersja beta Modern Warfare 3. Dostęp do niej mają na ten moment gracze, którzy zakupili przedpremierową edycję gry na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Już 10 listopada 2023 roku na rynku zadebiutuje Call of Duty: Modern Warfare 3 w wersji na PC, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5. Do tego czasu pozostał prawie miesiąc, choć niecierpliwi mogą zacząć zabawę już dziś. To dlatego, że udostępniono wersję beta. Dostęp do niej mają na razie gracze PlayStation 4 i PlayStation 5, którzy zakupili edycję przedpremierową gry.

To duże wyróżnienie dla posiadaczy konsol od Sony. A co z graczami na innych platformach? Wersja beta będzie dla nich dostępna nieco później, bo w dniach od 8 do 10 października. Prawdopodobnie dla wielu graczy jest to szalenie mocno wyczekiwany moment. Co ciekawe, to nie jedyne nadciągające betatesty dla graczy.

W dniach 12-16 października posiadacze preorderów ponownie zagrają w grę. Zrobią to na moment przed odpaleniem otwartych testów wersji beta. Te zostaną uruchomione dla wszystkich na każdej z platform od 14 do 16 października, a więc na mniej niż miesiąc do premiery gry. Nie musicie bać się pobierania tej wersji gry. Tryb beta Modern Warfare 3 będzie nieco okrojonym względem pełnej gry i zajmie blisko 25 gigabajtów.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie