Każdy posiadacz PC sprawdzi nowe CoD za darmo, o ile spełni te wymagania

Sprawdzajcie, czy Wasz blaszak poradzi sobie w okopach II wojny światowej.

Studio Sledgehammer Games podaje oczekiwane przez posiadaczy PC informacje. Beta Call of Duty: WWII na komputerach (wersja Steam) wystartuje 29 września i potrwa do 2 października.

W odróżnieniu od konsol, gdzie dostęp do testów miały jedynie osoby, które złożyły pre-order na strzelaninę, beta Call of Duty: WWII na PC będzie otwarta dla wszystkich! Twórcy gry tłumaczą, że zdecydowali się na taki krok, ponieważ chcą przetestować infrastrukturę serwerów pod jak największym obciążeniem.

U progu wojny – testujemy betę długo wyczekiwanego Call of Duty: WWII!

Podano przy okazji minimalne wymagania sprzętowe dla Call of Duty: WWII, lecz jak podkreślono, dotyczą one jedynie wersji beta gry i na dodatek mogą się jeszcze zmienić przed jej startem. Ostateczną konfigurację poznamy w późniejszym terminie, podobnie jak rekomendowane wymagania. Jeszcze przed rozpoczęciem bety na PC, ekipa Sledgehammer Games poda oczywiście jej zawartość.

Można się jednak spodziewać, że posiadacze blaszaków sprawdzą to samo, co wcześniej użytkownicy PlayStation 4 i Xbox One, czyli Dywizje i tryb Wojny w trakcie operacji Breakout we Francji. Ponadto trzy mapy Pointe Du Hoc, Ardennes oraz Gibraltar, które stworzono pod takie tryby jak Team Deathmatch, Domination oraz Hardpoint.

Beta Call of Duty: WWII – wymagania sprzętowe (minimalne):

  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 lub nowszy
  • Procesor: Intel Core i3 3225 lub podobny
  • Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB/AMD Radeon HD 7850 2GB lub lepsza
  • DirectX 11
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Twardy dysk: 25 GB wolnego miejsca
Beta Call of Duty: WWII na PC

DYWIZJE

Dywizje całkowicie redefiniują sposób, w jaki gracze inwestują swój czas w karierę trybu wieloosobowego. To nowe spojrzenie na system „Stwórz żołnierza”, w którym gracze wybiorą jedną z pięciu historycznych dywizji z czasów II wojny światowej – każdej ze swoim unikatowym treningiem i dostępnymi umiejętnościami. To usprawnione podejście do trybu multiplayer daje graczom możliwość skupienia się na indywidualnym stylu rozgrywki i zdominowaniu wroga w niektórych z najbardziej znanych frontów tego największego konfliktu w dziejach.

TRYB WOJNY

Wojna jest zupełnie nowym trybem rozgrywki, w którym gracze muszą pracować jako zespół, by pokonać wroga. Ten oparty o fabułę tryb wieloosobowy pozwala graczom odbyć podróż w czasie do historycznych lokacji z czasów II wojny światowej. Wojska Aliantów i Osi zderzą się w misjach z celami skupionymi wokół szturmu i ochrony strategicznych punktów. Bądźcie gotowi na dokładną prezentację tego nowego trybu, która nastąpi już wkrótce!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.