Call of Duty: WWII wymagania sprzętowe na PC

Wymagania sprzętowe gry Call of Duty: WWII w wersji na komputery PC. Konfiguracja minimalna oraz rekomendowana wraz z raportem i ustawieniami.

Call of Duty: WWII to produkcja FPS osadzona w realiach II wojny światowej. Wymagania sprzętowe Call of Duty: WWII są wysokie, ale dobrze zoptymalizowany silnik graficzny sprawia, że gra działa dobrze także na komputerach ze średniej półki. Gra oferuje wrażenia na wysokim poziomie, ma sporo efektów, dzięki czemu potrzebuje dużej mocy obliczeniowej.

Wymagania sprzętowe Call of Duty: WWII mogą zaskoczyć graczy ze starszym sprzętem, więc aby grać w tryb multiplayer w sieci, warto mieć komputer z mocnymi podzespołami. Jest to istotne po to, aby osiągnąć dobre wyniki w rozgrywce z innymi osobami – płynność gry jest bowiem istotna w trakcie meczów sieciowych.

Call of Duty: WWII wymagania sprzętowe:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i3 3225 3.3 GHz lub AMD Ryzen 5 1400;
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 / GTX 1050 2 GB lub ATI Radeon HD 7850 / AMD RX 550 2GB;
  • Pamięć RAM: 8 GB;
  • System: Windows 7 (64-bit).

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i5-2400 lub AMD Ryzen R5 1600X;
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 970 / GTX 1060 6GB lub AMD Radeon R9 390 lub AMD RX 5;
  • Pamięć RAM: 12 GB;
  • System: Windows 7 (64-bit).

Call of Duty: WWII wymagania sprzętowe można podzielić na dwie znaczące części: minimalne oraz rekomendowane. Dzięki temu, że gra wydana przez Activision jest dobrze zoptymalizowana i działa na sprawdzonym od lat silniku graficznym sprawia, że Call of Duty: WWII można uruchomić nawet na komputerze wyposażonym procesor Intel Core i3 3225 3.3 GHz lub AMD Ryzen 5 1400. Mając do tego kartę graficzną na poziomie Nvidia GeForce GTX 660 / GTX 1050 2 GB lub ATI Radeon HD 7850 można włączyć grę w rozdzielczości 720p w ustawieniach minimalnych. Płynność rozgrywki nie będzie najwyższa, ale mimo tego gra powinna zaoferować sporo dobrej zabawy.

Dla graczy, którzy mają komputery z wyższej półki, polecamy spojrzeć na wymagania rekomendowane. Producent zaleca użycie w tym przypadku Intel Core i5-2400 lub AMD Ryzen R5 1600X. Nie są to drogie procesory, ale jak się okazuje w zupełności wystarczą do płynnej rozgrywki. Potrzebna będzie natomiast mocna karta graficzna, najlepiej z wyższej półki, choć ciągle nie najwyższej: Nvidia GeForce GTX 970 / GTX 1060 6GB lub AMD Radeon R9 390 lub AMD RX 5. Ważnym elementem jest też pamięć operacyjna RAM. Producent do rozgrywki z dużą liczbą szczegółów i klatek animacji poleca 12 GB. Zarówno w przypadku wymagań sprzętowych Call of Duty: WWII minimalnych i zalecanych, potrzebny jest system operacyjny przynajmniej Windows 7 w wersji 64-bit.

Call of Duty: WWII – płynna rozgrywka i efektowna grafika

Call of Duty: WWII wymagania sprzętowe ma rozsądne, dzięki czemu gracze mogą cieszyć się rozgrywką z wieloma interesującymi efektami. Już komputery ze średniej półki potrafią pokazać grafikę na wysokim poziomie. Liczne wybuchy, realistycznie przedstawione postacie to tylko część z nich. Komputer spełniający wymagania sprzętowe na poziomie rekomendowanym, powinien pozwolić uruchomić grę z ustawieniami wysokimi i zagwarantować rozdzielczość 1080p. Płynność rozgrywki wynieść może wtedy około 60 klatek na sekundę, co zapewnia bardzo komfortowe granie.

Bardzo ważnym elementem rozgrywki w Call of Duty: WWII jest dynamiczna akcja, dlatego tym bardziej ważne jest posiadanie mocnego komputera. Call of Duty: WWII nastawiona jest nie tylko na kampanię dla pojedynczego gracza, ale przede wszystkim rozgrywkę w sieci z innymi osobami. Oprócz dobrego sprzętu, przydadzą się też dobra myszka i klawiatura dedykowana graczom. Zestaw mocny komputer i odpowiednie peryferia, mogą sprawić, że rozgrywka będzie jeszcze ciekawsza.

W Call of Duty: WWII gracz wciela się w “Reda” Danielsa, członka słynnej 1 Dywizji Piechoty na froncie II wojny światowej. Produkcja pokazuje wiele istotnych bitew największego w dziejach historii konfliktu zbrojnego. Lądowanie w Normandii, wyzwolenie Paryża, walka o most Ludendorff i ofensywa w Ardenach to tylko kilka z nich.

Call of Duty: WWII wymagania sprzętowe ma rozsądne, dzięki czemu grafika nawet na starszych sprzętach prezentuje się bardzo dobrze:

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.