Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Beta Call of Duty: Black Ops 3. Już wiemy, kiedy zagramy na poszczególnych platformach

Producent w końcu wyjawił szczegóły dotyczące udostępnienia wersji beta Call of Duty: Black Ops 3.

Jak nie trudno się domyślić, pierwsi w betę Call of Duty: Black Ops 3 zagrają posiadacze PlayStation 4. Testy dla nich rozpoczną się 19 sierpnia i potrwają do 23 sierpnia. Następnie od 26 do 30 sierpnia grę przetestują ci, którzy mają Xboksa One. W tym samym czasie grę będą mogli testować posiadacze komputerów.

Warto dodać, że do beta testów dostaną dostęp jedynie ci, którzy zdecydowali się zamówić Call of Duty: Black Ops 3 przedpremierowo. Więcej szczegółów na temat testów, mamy poznać niebawem. Nie są znane na przykład tryby rozgrywki, czy klasy postaci, które będzie można sprawdzić pod koniec sierpnia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się