To będzie wielka premiera Bethesdy. Pozostał miesiąc

Jest na co czekać.

ZeniMax Europe Limited wraz z firmą Cenega informują, że premiera gry Wolfenstein II: The New Colossus nastąpi w Polsce równocześnie ze światową czyli 27 października na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach PC. Tytuł będzie dostępny w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Za polską lokalizację odpowiada firma Bethesda.

Premiery gier w październiku. 13 produkcji, które mogą być tegorocznymi hitami!

Ekscytująca przygoda, którą w grze Wolfenstein II napędza jeden z najlepszych w branży silnik id Tech 6, zabierze graczy do kontrolowanej przez nazistów Ameryki, gdzie ich misją będzie zrekrutowanie najbardziej śmiałych przywódców podziemia wciąż opierających się nazistowskiemu terrorowi. Walcz z okupantami w najbardziej znanych miejscach Ameryki, takich jak miasteczko Roswell w stanie Nowy Meksyk, mokradła i zalane ulice Nowego Orleanu czy zdewastowany nuklearnym wybuchem Manhattan. Wykorzystaj niesamowity arsenał broni i nowych umiejętności, aby przedrzeć się przez legiony podrasowanych nazistowskich żołnierzy i Super Soldatów czekających na ciebie w tej niezrównanej pierwszoosobowej strzelance. Ameryka, rok 1961. Przeprowadzony przez ciebie i zakończony sukcesem zamach na generała Trupią Główkę okazał się krótkotrwałym zwycięstwem. Mimo dotkliwej straty naziści wciąż mają władzę nad światem. Nazywasz się B.J. Blazkowicz, choć niektórzy znają cię jako Terror-Billy. Jesteś członkiem ruchu oporu, zmorą nazistowskiego imperium i ostatnią nadzieją ludzkości na wolność. Tylko ty masz dość odwagi, siły i determinacji, aby wrócić do Stanów, zabić każdego nazistę, który wejdzie ci w drogę, i rozpętać drugą wojnę o niepodległość Ameryki – czytamy w opisie w gry.

Osoby, które zamówią Wolfenstein II: The New Colossus w wybranych sklepach online przed premierą otrzymają odcinek zerowy „Kronik wolności”, specjalnej zawartości do pobrania, dzięki któremu poznasz Josepha Stalliona, Jessicę Valiant i Geralda Wilkinsa walczących o wolność Amerykańskich Terytoriów. Z kolei w sieciach Saturn oraz Media Markt dostępna będzie specjalna wersja tytułu – „Welcome to Amerika” – zawierająca 48 stronicowy magazyn rozrywkowy „TV AMERIKA”, stylizowane etui na karty oraz odcinek zerowy „Kronik wolności”

Źródło: Cenega

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.