Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Premiery gier w październiku. 13 produkcji, które mogą być tegorocznymi hitami!

Październik 2017 roku jest naprawdę mocny jeśli chodzi o premiery gier.

To że końcówka roku w branży gier jest jednym z najlepszych okresów jeśli chodzi o premiery, wiadomo nie od dawna. Jednak wyjątkowo w tym roku, październik okazał się naprawdę łaskawy dla graczy. My wybraliśmy 13 najciekawszych produkcji, ale pewne jest, że na całej liście gier, z pewnością znaleźlibyście jeszcze inne, które mogą was zainteresować.

My postawiliśmy w zasadzie tylko na duże gry, z małymi wyjątkami. Niemniej jednak, październikowe zakupy dadzą możliwość grania na wiele dni, jak nie miesięcy. Oto nasze zestawienie – najlepsze premiery gier w październiku 2017 roku!

Assassin’s Creed Origins

Seria Assassin’s Creed powraca po dwuletniej przerwie. Tym razem twórcy przenoszą gracza do starożytnego Egiptu i obiecują najlepszą odsłonę całej serii. Ulepszona grafika i nowe ciekawe misje to nie wszystko, co chcą zmienić spece odpowiedzialni za Assassin’s Creed. Sporą i ważną nowością ma być nowy system walki, który będzie bardziej wymagający, ale zarazem dający więcej satysfakcji w trakcie rozgrywki. Jak to wszystko wyjdzie w praktyce? Przekonamy się już niebawem!

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery w Polsce: 27 października
  • Producent: Ubisoft
  • Wydawca w Polsce: Ubisoft

Na drugiej stronie znajdziecie powrót hitu od Bungie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się