Premiery gier w październiku. 13 produkcji, które mogą być tegorocznymi hitami!

Październik 2017 roku jest naprawdę mocny jeśli chodzi o premiery gier.

To że końcówka roku w branży gier jest jednym z najlepszych okresów jeśli chodzi o premiery, wiadomo nie od dawna. Jednak wyjątkowo w tym roku, październik okazał się naprawdę łaskawy dla graczy. My wybraliśmy 13 najciekawszych produkcji, ale pewne jest, że na całej liście gier, z pewnością znaleźlibyście jeszcze inne, które mogą was zainteresować.

My postawiliśmy w zasadzie tylko na duże gry, z małymi wyjątkami. Niemniej jednak, październikowe zakupy dadzą możliwość grania na wiele dni, jak nie miesięcy. Oto nasze zestawienie – najlepsze premiery gier w październiku 2017 roku!

Assassin’s Creed Origins

Seria Assassin’s Creed powraca po dwuletniej przerwie. Tym razem twórcy przenoszą gracza do starożytnego Egiptu i obiecują najlepszą odsłonę całej serii. Ulepszona grafika i nowe ciekawe misje to nie wszystko, co chcą zmienić spece odpowiedzialni za Assassin’s Creed. Sporą i ważną nowością ma być nowy system walki, który będzie bardziej wymagający, ale zarazem dający więcej satysfakcji w trakcie rozgrywki. Jak to wszystko wyjdzie w praktyce? Przekonamy się już niebawem!

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery w Polsce: 27 października
  • Producent: Ubisoft
  • Wydawca w Polsce: Ubisoft

Na drugiej stronie znajdziecie powrót hitu od Bungie.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.