Battlefield Hardline z potwierdzoną datą premiery

Najnowszy zwiastun strzelanki od EA Games to nie tylko szybkie samochody, napady i eksplozje. 

Dla graczy, którzy nie mogą się doczekać kolejnego Battlefielda, najważniejsze są trzy ostatnie sekundy filmiku, które potwierdzają datę premiery tytułu. Będzie to 21 października. Najpewniej wtedy gra trafi do światowej dystrybucji. Możliwe, że wersja europejska pojawi się kilka dni później.


Czego się spodziewać po nowej część serii Battlefield? Zmorą ostatniej odsłony – Battlefield 4 – były niewątpliwie przeróżne bugi, psujące rozgrywkę. Mimo że gra debiutowała blisko osiem miesięcy temu, do dzisiaj studio DICE pracuje nad kolejnymi łatkami, które usuwają niedociągnięcia w kodzie gry.

Miejmy nadzieję, że w przypadku Battlefield Hardline już na starcie dostaniemy dopracowany produkt. Za tytuł nie odpowiadają już chłopaki z DICE. Gra powstaje na komputerach Visceral Games, studia należącego do Electronic Arts, które jest znane przede wszystkim z serii Dead Space.

Battlefield Hardline – data premiery na nowym zwiastunie

Battlefield Hardline skupia się na walce oddziałów specjalnych policji z organizacją przestępczą. O głównym bohaterze, trybach gry oraz dostępnych klasach pisaliśmy TUTAJ. Tytuł zmierza na platformy: PC, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360.

Targi E3 2014 – wszystkie informacje o nadchodzących grach!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • psxmaniac

    Trailer spoko, ale jak znowu skopią i będzie kupa błędów, to Hardline będzie ostatnią grą z serii, którą kupię. Szkoda nerwów.

14 Shares
Share14
+1
Tweet