Battlefield 6 V - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Zapowiedź Battlefield 6 już blisko! Wyciekło audio i muzyka z trailera

Zwiastun Battlefield 6 jest już bardzo, bardzo blisko. Do sieci wyciekła ścieżka audio z trailera i zatwierdził ją znany informator. Poznaliśmy też muzyczny motyw przewodni prezentacji.

Niedawno podzieliliśmy się z Wami wyciekłymi zrzutami ekranu z nadchodzącego zwiastuna do nowej odsłony Battlefield. Najpewniej nie przedstawiają one rozgrywki tylko filmowe wstawki, ale sugerują, że trailer gry jest coraz mniej odległy od prezentacji.

Teraz w sieci pojawił się inny, równie ciekawy przeciek. Na Twitterze można znaleźć audio, które najprawdopodobniej pochodzi z niepokazanego jeszcze zwiastuna.

Poniżej znajdziecie wspomniany przeciek. Miejcie na uwadze, że może on zostać w każdej chwili usunięty. Postaramy się aktualizować wpis na bieżąco.

Informator związany z seriami Battlefield i CoD, Tom Henderson, potwierdził autentyczność powyższego materiału. Henderson ujawnił wcześniej parę szczegółów zwiastuna (w tym szkice obrazków, które w nim zobaczymy) już kilka tygodni temu. Jest więc dość wiarygodnym źródłem przecieków.

Co więcej, informator potwierdził też, który utwór usłyszymy w zwiastunie. Tym razem nie jest to hit pokroju Seven Nation Army, ale trzeba przyznać, że i tak wpada w ucho.

Wyczekiwany przez graczy pokaz zwiastuna jest już coraz bliżej. Niedawne doniesienia wskazują, że prezentację Battlefield 6 zobaczymy jeszcze w tym tygodniu. Jeśli do sieci wycieka już tyle fragmentów zapowiedzi, chyba możemy uznać to za całkiem prawdopodobne. Niemniej musimy jeszcze trochę poczekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się