Battlefield 6 Battlefield - żołnierz grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Na pokaz Battlefield 6 nie poczekamy już zbyt długo

Battlefield 6 rzekomo ma zostać zaprezentowany już w przyszłym tygodniu. Doniesienia zwiastują, że otrzymamy typową dla serii prezentację.

Chwilę temu EA uraczyło nas pierwszą, skromną dawką informacji o nowym Battlefieldzie. Gracze oczekują na gromką zapowiedź i konkretne materiały z gry. Naturalnie mówi się o kilku różnych terminach ewentualnego pokazu i ciężko określić konkretną datę.

Co ciekawe, prawdopodobnie znamy przedział czasu, w którym zobaczymy zwiastun gry. Brytyjski oddział Gamereactor podzielił się swoimi informacjami na ten temat. Redaktor serwisu twierdzi, że kontaktował się z sześcioma informatorami, którzy potwierdzili parę szczegółów.

Po pierwsze, według doniesień, zwiastun zobaczymy później w przyszłym tygodniu, czyli należy go wypatrywać od 3 maja. Dodatkowo warto nadmienić, że chodzi raczej o końcówkę tygodnia.

Nie należy też nastawiać się na gameplay czy bardziej rozbudowaną prezentację. Materiał będzie zwyczajnym zwiastunem na silniku gry, podobnie jak to miało miejsce przy BF1 i BFV. Bardziej konkretne prezentacje ujrzymy w późniejszym terminie.

Pokaz gry w maju raczej nikogo nie dziwi. To właśnie w tym miesiącu EA prezentowało nam dwie poprzednie odsłony serii i wątpię, aby inaczej było tym razem. To już swoista tradycja.

Niemniej prezentacji w przyszłym tygodniu nie należy obierać za pewnik. Mimo wszystko powyższe doniesienia to plotki i EA równie dobrze może opublikować zwiastun nawet dziś czy jutro. Osoby czekające na Battlefield 6 powinny mieć się na baczności.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się