Battlefield 6 z modułem free to play? Kolejny przeciek informacji

0 komentarzy

Do Internetu trafiła kolejna garść informacji na temat Battlefield 6. Gra może zadebiutować z darmowym modułem i przepustką sezonową.

Od paru tygodni insider Tom Henderson raczy nas masą informacji na temat nowej odsłony Battlefield. Wiemy już, że gra może zawierać bardzo zaawansowany model zniszczeń, a dodatkowo nie jest kolejną odsłoną Bad Company.

Samo Electronic Arts również potwierdziło, że gra zaoferuje niespotykaną dotąd skalę i już wiosną mamy zobaczyć oficjalne ujawnienie produkcji. Do tego czasu poznamy jednak pewnie kolejne informacje od insiderów.

Tom Henderson nie ustaje w swoich staraniach, aby raczyć graczy świeżymi wieściami o grze. Teraz zdradził, że BF6 otrzyma jakiś rodzaj rozgrywki free to play. Henderson nie sprecyzował jaką aktywność w grze sprawdzimy bezpłatnie, ale zapewne chodzi o tryb battle royale. Oby sprawdził się on lepiej niż kiepskawy Firestorm z BFV.

Co więcej, EA podąży również za trendami wyznaczonymi przez Activision, podobnie jak to miało miejsce w przypadku chociażby Apex Legends. Battlefield 6 ma posiadać sezony, które możemy kojarzyć z nowych odsłon Call of Duty. Henderson twierdzi, że zostaną one dodatkowo okraszone przepustką sezonową, która najpewniej będzie płatna.

O ile Tom Henderson jest wiarygodnym źródłem przecieków, tak nadal nie należy obierać powyższych informacji za pewniki. Niemniej podążenie za sprawdzoną formułą sezonów spopularyzowaną przez nowe Modern Warfare zdaje się być bardzo prawdopodobne i w grze-usłudze sprawdzi się znacznie lepiej niż drogie paczki DLC i wszelkiego rodzaju wydania „premium” jak z BF3 i BF4.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się