Battlefield 6 ukaże się jeszcze w tym roku. Zapowiedź już niedługo

0 komentarzy

Electronic Arts znów podsyca oczekiwania graczy wobec Battlefield 6. Studio potwierdziło, kiedy mniej więcej ujrzymy zapowiedź nowej gry.

Ostatnia odsłona Battlefield była umiarkowanym sukcesem. EA nieco pogubiło się we własnych planach na rozwój produkcji i w efekcie gracze dość szybko zrezygnowali z dalszej zabawy.

Najnowszy BF może być jednak małą rewolucją w serii. Plotki mówią, że EA planuje zaczerpnąć z korzeni cyklu i dodać do nich gigantyczne i spektakularne bitwy. Informacje te zdaje się potwierdzać sam wydawca.

Na podsumowaniu finansowym Electronic Arts zdradziło, że Battlefield 6 będzie oferował niespotykaną dotąd w serii skalę bitew, które mają zagwarantować świetne poczucie immersji. Ciekawe, czy EA faktycznie powróci do dawnych założeń swoich strzelanek.

Co ważne, wydawca dość śmiało dzieli się szczegółami odnośnie wydania gry. Wiosną ma ukazać się pierwsza zapowiedź produkcji, a w święta otrzymamy gotowy produkt. Szczegóły powinniśmy poznać więc stosunkowo niedługo i wcześniejsze przecieki mówiące o grze zyskały nieco wiarygodności.

Na nowego BF-a czekamy już dość długo, bo prawie trzy lata, ale daje to bardzo dużo nadziei na świetlaną przyszłość marki. Battlefield potrzebuje naprawdę dobrej odsłony, wszak BFV zawierał świetne mechaniki, ale grze nadal brakowało tego czegoś, co oferowały BF3 i BF4.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się