Battlefield 6 może otrzymać świetny system zniszczeń. Insider ma dobre wieści

2 komentarze

Insider twierdzi, że Battlefield 6 zaoferuje imponujący model zniszczeń. Gra ma przebić to, co znamy ze wszystkich poprzednich odsłon serii strzelanek.

Ujawnienie nowej części Battlefield nastąpi już wiosną. DICE rzekomo szykuje grę nawiązującą do starszych odsłon, co raczej powinno cieszyć. W sieci pojawia się sporo informacji na temat BF6 i choć brakuje w nich konkretów, to znany insider, Tom Henderson, wyjawił coś, co ucieszy fanów BF4.

Do gry ma wrócić zaawansowany system destrukcji otoczenia, lecz ma być on znacznie bardziej zaawansowany względem poprzednich iteracji Pola Bitwy.

Materiały opublikowane przez insidera sugerują, że ujrzymy coś w rodzaju levolution z BF4 (uwzględnionego w poniższym zrzucie ekranu Hendersona), ale w jeszcze większej skali. Wygląda na to, że gra pozwoli nam na powalanie nawet największych wieżowców.

Henderson jest autorem potwierdzonych przecieków z Call of Duty Warzone i Black Ops Cold War. Wielokrotnie potwierdził on swoją wiarygodność, jednak nadal opublikowane przez niego informacje należy przyjmować ze sporym przymrużeniem oka.

Co ciekawe, wydawca gry już wcześniej sugerował, że będziemy w niej mogli zrównać z ziemią wiele sporych zabudowań. Na konferencji Electronic Arts zaprezentowano kilka nagrań, które pokazują między innymi walący się budynek.

BF1 i BFV nie imponowały pod względem destrukcji otoczenia i to zdecydowanie element, który negatywnie wyróżniał je na tle innych odsłon marki.

Pozostaje nam czekać na oficjalne prezentacje gry. Na ten moment wiele wskazuje na to, że Battlefield 6 jest produkcją, na którą fani serii czekali od wielu lat.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się