Battiefield 6 3

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Battlefield 6 ma być ogromny. Nowy NFS w 2021 roku

EA Games podzieliło się planami wydawniczymi na najbliższy rok. W 2021 roku ujrzymy Battlefield 6 i najnowszą odsłonę Need for Speed.

Battlefield V był dla wielu sporym rozczarowaniem i EA dość szybko zaprzestało wspierania gry. Produkcja miała ogromny potencjał, który niestety pozostał niewykorzystany i zginął w ogniu krytyki.

Na ostatnim podsumowaniu biznesowym firma potwierdziła, że Battlefield 6 nadchodzi i zaoferuje zupełnie nową jakość w serii.

DICE tworzy naszą kolejną grę z serii Battlefield w niespotykanej dotąd skali. Techniczne udogodnienia nowych konsol pozwolą zespołowi dostarczyć prawdziwe next-genowe doznania dla serii. Trwają pierwsze, wewnętrzne testy rozgrywki i drużyna otrzymała bardzo pozytywny odzew, kiedy zaczęliśmy angażować naszą społeczność. Nowy Battlefield zadebiutuje w okresie świątecznym 2021 roku i nie możemy się doczekać, aby pokazać więcej na wiosnę.

~EA Games

Przy okazji potwierdzono, że powstaje też kolejna część Need for Speed. EA zapowiada, że w najbliższym roku fiskalnym wyda sześć wysokobudżetowych gier i jedną z nich będzie właśnie nowa odsłona wyścigowej serii.

Plany Electronic Arts zapowiadają się więc całkiem ambitnie i być może wśród nadchodzących tytułów znajduje się jakaś niespodzianka. Fani trzymają kciuki za zapowiedź kontynuacji klasycznej serii Knights of the Old Republic lub przynajmniej Star Wars Jedi: Fallen Order.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się