Battlefield 5 oraz nowy Need for Speed. Kiedy premiera?

Electronic Arts o planach na przyszłość.

Podczas prezentacji raportu finansowego szef firmy Andrew Wilson wyjawił kilka wiadomości, obok których gracze nie mogą przejść obojętnie.


Pierwsza dotyczy Battlefield 5. Co prawda już trzy miesiące temu usłyszeliśmy, że tytuł zadebiutuje pod koniec 2016 roku, lecz dobrze wiedzieć, że nic się w tej kwestii nie zmieniło. Szef EA zaznaczył jeszcze raz, że nowa pełnoprawna odsłona serii pojawi się w sprzedaży w przyszłym roku. Czego możemy się spodziewać? – To będzie powrót serii Battlefield do stylu oraz klimatu militarnego – zdradził dwa miesiące temu Blake Jorgenson, przedstawiciel firmy Electronic Arts.

Wilson wspomniał ponadto, że seria Need for Speed powróci do planu wydawniczego w przyszłym roku fiskalnym, który w przypadku EA rozpoczyna się 1 kwietnia 2015 roku, a kończy 31 marca 2016 roku. Miejmy nadzieję, że w kolejnym dużym NfS nie nadziejemy tak absurdalnych mikropłatności, jakie zafundowano nam w No Limits.

Na koniec Electronic Arts potwierdza, że PGA Tour zadebiutuje pod koniec czerwca tego roku, a pierwszy gameplay ze Star Wars Battlefront zobaczymy już tej wiosny.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

168 Shares
Share168
+1
Tweet