Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Battlefield 5 i Anthem – dwie gry za darmo w nowej akcji Nvidia

Jeśli planujecie wymienić starą kartę graficzną na GeForce RTX, nie mogliście lepiej trafić. Przy zakupie zgarniecie Battlefield 5 i Anthem za darmo.

Jak czytamy na oficjalnej stronie serii Battlefield, nasi przyjaciele z Nvidia oferują świetny zestaw dla graczy PC. Przez ograniczony czas, gdy kupisz określone karty graficzne GeForce – RTX 2080 Ti lub 2080 – albo komputery i laptopy w nie wyposażone, otrzymasz zarówno Battlefield 5, jak i nadchodzącą strzelankę sieciową tworzoną przez BioWare, Anthem. Jeśli zaś kupisz komputer albo laptopa z kartą GeForce RTX 2070 lub 2060, możesz wybrać jedną z tych gier i cieszyć się idealnie płynnym obrazem oraz niewiarygodną szczegółowością grafiki.

Przy okazji DICE przypomina, że wkrótce do Battlefield 5 trafi technologia deep learning supersampling (DLSS), która wykorzystuje moc sztucznej inteligencji, by jeszcze bardziej zwiększyć wydajność.

Szczegóły promocji Nvidia znajdziecie na tej stronie, a poniżej wrzucamy filmiki prezentujące Battlefield 5 oraz Anthem uruchomione na komputerach wyposażonych w karty graficzne GeForce RTX.


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się