Battlefield 4 Operacje Społecznościowe – darmowe DLC na kapitalnym zwiastunie

Czy dostaniemy najpiękniejszą mapę do Battlefield 4? Operacja Wirus prezentuje się naprawdę świetnie.

Od początku roku DICE razem z fanami Battlefield 4 pracuje nad mapą społecznościową. Jeśli nie możecie doczekać się finalnej wersji (testową można już ogrywać), mamy dla Was dobrą wiadomość.


W końcu możemy z radością oficjalnie zapowiedzieć Battlefield 4 Operacje Społecznościowe, darmowy dodatek, który wszyscy posiadacze Battlefield 4 będą mogli pobrać już jesienią 2015 – czytamy na oficjalnej stronie gry.

Deweloper zaznacza, że Battlefield 4 Operacje Społecznościowe nie wchodzi w skład jesiennej aktualizacji. – To oddzielny pakiet zawierający mapę Operacja Wirus, stworzoną z członkami społeczności – tłumaczy.

Więcej szczegółów o nowej mapie mamy poznać w nadchodzących tygodniach. Teraz DICE tak zachęca do jej odwiedzenia: Zapuśćcie się w gęstą dżunglę i walczcie w dolinie, gdzie zlokalizowany jest między innymi medyczny ośrodek badawczy, starodawna świątynia i ogromny wodospad. Z uwagi na ukształtowanie terenu główną rolę pełni tu piechota, a zwycięstwo zapewniają szybkie i zwrotne pojazdy – łodzie hybrydowe, quady oraz lekkie maszyny szturmowe.

Jeśli bardziej przekonuje Was obraz, a nie słowa, odpalajcie świetny zwiastun dodatku Battlefield 4 Operacje Społecznościowe.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

32 Shares
Share32
+1
Tweet