Battlefield 4 – kolejny darmowy dodatek już na wszystkich platformach

Podajemy linki, skąd go pobrać.

Electronic Arts kontynuuje rozdawanie darmowych DLC do Battlefield 4. Wczoraj informowaliśmy, że Chińska Nawałnica została udostępniona za free na konsolach Microsoftu. Dzisiaj dodatek możecie pobrać również na innych sprzętach. Pamiętajcie jednak, by nie zwlekać z podjęciem decyzji, ponieważ oferta obowiązuje jedynie do 9 sierpnia włącznie i po tym dniu za omawiany dodatek trzeba będzie już zapłacić. Zatem skąd pobrać Chińską Nawałnicę?


Rozdawane DLC to nie jedyne atrakcje, które mogą Was skłonić do odpalenia Battlefield 4. W grze pojawiła się również nowa misja społecznościowa, którą nazwano 90 mln zabitych karabinami szturmowymi. – Zadaniem społeczności jest zabicie w sumie 90 mln wrogów karabinami szturmowymi na dowolnych mapach i w dowolnych trybach Battlefield 4. Nagroda to złoty pakiet bojowy. Misja jest dostępna od godz. 18:00 dnia 2 sierpnia 2016 do godz. 18:00 dnia 8 sierpnia 2016 – tłumaczy Electronic Arts na oficjalnej stronie gry.

Poniżej przypominamy natomiast, co zawiera dodatek Chińska Nawałnica do Battlefield 4. Zapraszamy również na trailer!

Cztery nowe mapy

Przenieś się na egzotyczny Wschód i walcz na czterech nowych mapach: Jedwabny Szlak, Pasmo Ałtaju, Szczyty Guilin i Smocza Przełęcz.

Bitwa Powietrzna

Zasiądź za sterami odrzutowca lub helikoptera i zwyciężaj w trybie Bitwa Powietrzna, w którym dwa zespoły walczą ze sobą o kontrolę nad niebem.

Nowe pojazdy

W Chińskiej Nawałnicy powraca uwielbiany przez fanów motocykl crossowy, a nowy samolot bombowy pozwala siać zniszczenie z powietrza.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

22 Shares
Share22
+1
Tweet