Porażka Battlefield 2042 to też wina Halo Infinite. A przynajmniej tak uważa EA

Battlefield 2042 i Halo Infinite - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Electronic Arts twierdzi, że jednym z czynników, jakie wpłynęły na porażkę Battlefield 2042 było niespodziewane wydanie Halo Infinite. No bo przecież kogo interesują błędy i problemy z serwerami?

Według Electronic Arts, niespodziewane wydanie Halo Infinite skomplikowało sytuację BF2042. Choć to dwie kompletne różne strzelanki, BF2042 faktycznie wyglądał umiarkowanie dobrze w porównaniu do propozycji Microsoftu.

Według EA, sprawy przybrały obrót, a tym obrotem było… niespodziewane wydanie multiplayer Halo Infinite (chciałbym teraz żartować). Według (Laury – red. ) Miele, porównanie obu gier nie było korzystne, ponieważ Halo Infinite było bardzo dopracowanym tytułem, podczas gdy Battlefield 2042 zawierał błędy i nie był tak dopracowany.

– informuje Tom Henderson na łamach Xfire

Od premiery Battlefield minęło już parę miesięcy, a gra nadal nie jest do końca tym, co obiecało Electronic Arts. Niedawno EA opóźniło też dużą aktualizację gry, co mocno wkurzyło graczy. Co więcej, niektórzy są już tak poirytowani sytuacją, że podpisali się pod petycją dotyczącą zwrócenia pieniędzy na każdej platformie… takich osób w chwili publikacji tego artykułu jest ponad 211 000.

BF2042 jest dostępne na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie