Battlefield 2042 tak zdenerwował graczy, że powstała petycja o zwrot pieniędzy na każdej platformie

Battlefield 2042 - grafika z postaciami
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Zły stan Battlefield 2042 spowodował, że gracze zmuszeni byli do założenia petycji w serwisie Change.org. Ta ma na celu wymuszenie na Electronic Arts zezwolenie na zwrot pieniędzy na każdej z platform.

Jak pewnie wiecie, każda z platform do gier posiada swój indywidualny regulamin zwrotów. Przykładowo na Steam można zwrócić grę jedynie, jeśli nie przegraliście w nią więcej niż w dwie godziny (choć są wyjątki od tej reguły, więcej o tym pod koniec tekstu). Czasem jednak tyle czasu nie wystarczy, by utwierdzić się w przekonaniu, że dana produkcja nie spełnia naszych oczekiwań. M.in. przez to powstała omawiana inicjatywa.

Wydanie przez EA gry Battlefield 2042 było kpiną z każdego klienta, który zakupił tę grę wideo za 70 dolarów (USD) z powodu fałszywej reklamy EA. Battlefield 2042 kosztował konsumentów miliony dolarów odszkodowań i zdenerwował tysiące klientów na całym świecie.

– czytamy w opisie petycji

W momencie pisania tego newsa pod petycją podpisało się już ponad 53 tysiące graczy, co oznacza, że spełniono postawiony cel 50 tysięcy podpisów. Obecnie pułap podniesiono do aż 75 tysięcy i nie zapowiada się, aby i tego szczebla nie osiągnięto w najbliższym czasie.

Podpisując tę petycję, przybliżysz się o krok do otrzymania zwrotu pieniędzy za Battlefield 2042. Załóżmy, że ta petycja otrzyma 50 tysięcy lub więcej podpisów. W takim przypadku jeden z najlepszych prawników specjalizujących się w pozwach zbiorowych w kraju jest gotów podjąć się prowadzenia naszej sprawy przeciwko EA.

– czytamy dalej

Link do petycji znajdziecie w tym miejscu. Jeśli zgadzacie się ze słowami zawartymi w jej opisie i oczekujecie zwrotu pieniędzy, powinniście oddać swój podpis. Nie każdy jest przecież takim szczęściarzem, że nawet w przypadku niespełnienia warunków zwrotu otrzymuje jednak z powrotem pieniądze za Battlefield 2042… No, nie każdy poza jednym, o którym więcej możecie przeczytać tutaj.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie