EA opóźnia premierę sporej aktualizacji do Battlefield 2042

Battlefield 2042 - NAVIN RAO concept art - żołnierz hakuje bankomat, by dać dzieciom pieniądze
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

EA przyznało, że Battlefield 2042 dostanie wyczekiwaną łatkę 3.3, ale z opóźnieniem. Spory patch trafi do nas dopiero w marcu, a nie w lutym, jak pierwotnie obiecywano.

BF2042 zmaga się z problemami, ale opóźnienia łatek czy nowych sezonów z pewnością mu nie pomagają.

Battlefield 2042 z wielką aktualizacją, ale… później

Czymże ten BF2042 miał nie być! Oczywiście wyszło, jak wyszło, a gracze musieli zderzyć się z dość twardą ścianą rzeczywistości. DICE (a w zasadzie Ripple Effect Studios) poinformowało, że dumnie ogłaszana łatka 3.3 w istocie ma wkrótce się pojawić, ale trzeba jednak trochę dłużej na nią poczekać.

Nasza następna aktualizacja, po dzisiejszej poprawce, zostanie wprowadzona na początku marca. Jest to zmiana w stosunku do naszej ostatniej informacji o planowanym terminie wydania. Dodatkowy czas pomoże nam zapewnić poprawę jakości naszych aktualizacji i uwzględni dodatkowe zmiany.

– zakomunikowano na Twitterze

O tym, czego fani powinni spodziewać się od twórców w najbliższym czasie, pisaliśmy już wcześniej. Warto przypomnieć, że DICE niezwykle szumnie zapowiada aktualizację 3.3. Patch doda bowiem do gry wiele elementów, które powinni być w niej obecne na premierę. Mowa m.in. o tablicy wyników.

Ciekawe, czy EA faktycznie przyłoży się do naprawy swojej produkcji. W końcu niedawno włodarze firmy sami otwarcie przyznali, że gra „rozczarowała”. Choć zapewne mowa o kwestii sprzedażowej, nietrudno przełożyć to także na jej jakość w oczach fanów serii.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie