Pierwszy sezon Battlefield 2042 może rozpocząć się znacznie później, niż przypuszczano

Battlefield 2042 - grafika z destrukcją
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Najnowsze odkrycie w plikach gry Battlefield 2042 sugeruje, że gracze jednak jeszcze trochę poczekają na rozpoczęcie się pierwszego sezonu. Choć wcześniejsze informacje zakładały “początek 2022 roku”, można najpewniej mówić o najmniej optymistycznym scenariuszu.

Jak czytamy we wpisie użytkownika emporyal, data minera kojarzonego z serią Battlefield, dokopano się do potencjalnego terminu wprowadzenia pierwszego sezonu w BF2042. Ten miałby się rozpocząć dopiero w marcu 2022 roku.

Gracze wcześniej byli informowani przez DICE, że ten rzeczywiście zawita dopiero na początku 2022 roku. Jednak większość raczej spodziewała się w takim przypadku stycznia, ewentualnie lutego, a nie ostatniego miesiąca pierwszego kwartału. Zawsze jest jednak szansa, że DICE rozpocznie pierwszy sezon nieco wcześniej.

Z tego samego tweeta, dowiadujemy się też tego, że graczy może czekać coś na wzór pre-sezonu, także w teorii nie powinni pozostać do ewentualnego marca z niczym.

Ponadto wcześniej znana pod nazwą “Ridge” mapa najpewniej będzie rzeczywiście nosić nazwę “Exposure”. Twitter emporyal jest kolejnym źródłem, które podaje takową informację. Więcej możecie przeczytać w tym miejscu.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie